Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.2. 18:45
AA112
Sokol Přerov - Gumárny Zubří
24 : 39
1.liga muži
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
29.11. 17:00
AE056
Ivančice - Bohunice B
35 : 20
18.10. 19:00
AE027
Brno B - Ivančice
30 : 26
1.liga starší dorostenci
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
18.10. 14:30
AG027
Handball KP Brno - Zubří
27 : 38
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
11.4. 11:00
AI114
Přerov - V. Bystřice
35 : 27
29.11. 15:00
AI056
HK Ivančice - Zlín
35 : 25
1.liga mladší dorostenci
29.3. 13:00
AJ103
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 29
7.12. 15:00
AJ062
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
29.11. 13:00
AL056
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
18.10. 12:30
AL027
KP Brno - HK Ivančice
35 : 35
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM069
Sokol Nové Veselí - KP Brno
26 : 35
19.11. 18:15
AM064
Šumperk - Gumárny Zubří
12 : 38
Žákovská liga starších žáků
21.3. 15:50
AO189
Pardubice - Telnice
15 : 24
21.3. 14:00
AO187
Litovel - Pardubice
18 : 20
21.3. 12:10
AO185
Pardubice - Dukla Praha
15 : 29
21.3. 10:20
AO183
Dukla Praha - Telnice
25 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.