Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.2. 18:45
AA112
Sokol Přerov - Gumárny Zubří
24 : 39
1.liga muži
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
29.11. 17:00
AE056
Ivančice - Bohunice B
35 : 20
18.10. 19:00
AE027
Brno B - Ivančice
30 : 26
1.liga starší dorostenci
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
18.10. 14:30
AG027
Handball KP Brno - Zubří
27 : 38
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
11.4. 11:00
AI114
Přerov - V. Bystřice
35 : 27
29.11. 15:00
AI056
HK Ivančice - Zlín
35 : 25
1.liga mladší dorostenci
29.3. 13:00
AJ103
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 29
7.12. 15:00
AJ062
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
29.11. 13:00
AL056
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
18.10. 12:30
AL027
KP Brno - HK Ivančice
35 : 35
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM069
Sokol Nové Veselí - KP Brno
26 : 35
19.11. 18:15
AM064
Šumperk - Gumárny Zubří
12 : 38
Žákovská liga starších žáků
21.3. 15:50
AO189
Pardubice - Telnice
15 : 24
21.3. 14:00
AO187
Litovel - Pardubice
18 : 20
21.3. 12:10
AO185
Pardubice - Dukla Praha
15 : 29
21.3. 10:20
AO183
Dukla Praha - Telnice
25 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.