Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
1.liga ženy
25.4. 11:00
AR159
H.Brod - HC Plzeň
22 : 29
11.4. 17:00
AR153
Otrokovice - Poruba B
34 : 27
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
6.12. 16:00
AR073
H.Brod - Kobylisy
25 : 27
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
2.liga ženy M jih
5.10. 11:00
ATC009
HK Ivančice - HK Hodonín
28 : 24
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF034
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
17 : 23
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
W.H.I.L.
23.11. 18:00
AW050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
51 : 13
Jihomoravská liga mužů
7.6. 11:00
LA104
Hostěrádky - Tišnov
17 : 26
3.5. 17:00
LA088
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
18.4. 12:00
LA116
SK Kuřim B - Sokolnice
21 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
29.11. 11:15
LF056
Ivančice - Bohunice
30 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
5.10. 14:30
LG009
Ivančice - SKH Velká n.V.
33 : 29
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ009
Ivančice - Velká n.V.
12 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.