Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
1.liga ženy
25.4. 11:00
AR159
H.Brod - HC Plzeň
22 : 29
11.4. 17:00
AR153
Otrokovice - Poruba B
34 : 27
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
6.12. 16:00
AR073
H.Brod - Kobylisy
25 : 27
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
2.liga ženy M jih
5.10. 11:00
ATC009
HK Ivančice - HK Hodonín
28 : 24
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF034
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
17 : 23
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
W.H.I.L.
23.11. 18:00
AW050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
51 : 13
Jihomoravská liga mužů
7.6. 11:00
LA104
Hostěrádky - Tišnov
17 : 26
3.5. 17:00
LA088
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
18.4. 12:00
LA116
SK Kuřim B - Sokolnice
21 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
29.11. 11:15
LF056
Ivančice - Bohunice
30 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
5.10. 14:30
LG009
Ivančice - SKH Velká n.V.
33 : 29
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ009
Ivančice - Velká n.V.
12 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.