Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
1.liga ženy
25.4. 11:00
AR159
H.Brod - HC Plzeň
22 : 29
11.4. 17:00
AR153
Otrokovice - Poruba B
34 : 27
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
6.12. 16:00
AR073
H.Brod - Kobylisy
25 : 27
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
2.liga ženy M jih
5.10. 11:00
ATC009
HK Ivančice - HK Hodonín
28 : 24
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF034
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
17 : 23
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
W.H.I.L.
23.11. 18:00
AW050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
51 : 13
Jihomoravská liga mužů
7.6. 11:00
LA104
Hostěrádky - Tišnov
17 : 26
3.5. 17:00
LA088
Tišnov - Újezd u Brna
42 : 29
18.4. 12:00
LA116
SK Kuřim B - Sokolnice
21 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
29.11. 11:15
LF056
Ivančice - Bohunice
30 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
5.10. 14:30
LG009
Ivančice - SKH Velká n.V.
33 : 29
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ009
Ivančice - Velká n.V.
12 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.