Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.4. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
33 : 29
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
7.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
34 : 27
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 18:00
AB048
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
25 : 21
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
2.liga muži JM
4.10. 15:00
AE017
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
2.liga muži SM
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 10:00
AF110
Polanka - SKP F-M B
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
L.Zubří - Polanka
29 : 34
23.11. 16:00
AF049
Hlučín - Hranice B
27 : 20
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
5.12. 18:00
AG062
Kopřivnice - Handball KP Brno
32 : 26
15.11. 16:00
AG048
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
38 : 27
2.liga starší dorostenci M
28.2. 12:00
AI081
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
9.11. 14:00
AI042
Polanka - Zlín
24 : 31
4.10. 13:00
AI017
Sokol II.Prostějov - Polanka
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.4. 13:00
AJ120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
28.3. 14:00
AJ105
Karviná - Strakonice
40 : 21
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 12:00
AL110
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
6.11. 19:00
AL042
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
4.10. 17:00
AL017
Sokol II.Prostějov - DTJ Polanka
17 : 41
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
1.2. 13:00
AR096
Poruba B - J.Hradec
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.