Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.4. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
33 : 29
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
7.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
34 : 27
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 18:00
AB048
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
25 : 21
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
2.liga muži JM
4.10. 15:00
AE017
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
2.liga muži SM
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 10:00
AF110
Polanka - SKP F-M B
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
L.Zubří - Polanka
29 : 34
23.11. 16:00
AF049
Hlučín - Hranice B
27 : 20
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
5.12. 18:00
AG062
Kopřivnice - Handball KP Brno
32 : 26
15.11. 16:00
AG048
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
38 : 27
2.liga starší dorostenci M
28.2. 12:00
AI081
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
9.11. 14:00
AI042
Polanka - Zlín
24 : 31
4.10. 13:00
AI017
Sokol II.Prostějov - Polanka
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.4. 13:00
AJ120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
28.3. 14:00
AJ105
Karviná - Strakonice
40 : 21
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 12:00
AL110
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
6.11. 19:00
AL042
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
4.10. 17:00
AL017
Sokol II.Prostějov - DTJ Polanka
17 : 41
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
1.2. 13:00
AR096
Poruba B - J.Hradec
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.