Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
2.liga ženy M-B
3.5. 16:00
ATB044
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
1.liga starší dorostenky
17.5. 15:30
AU052
Olomouc - Písek
44 : 34
2.liga starší dorostenky M
21.3. 16:30
AUF025
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
14.3. 19:00
AUF043
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
15 : 27
1.liga mladší dorostenky
17.5. 12:00
AV052
Olomouc - Háje
30 : 17
22.3. 13:45
AV025
Olomouc - Slavia
21 : 18
1.2. 15:00
AV002
Poruba - DHC Plzeň
20 : 18
Liga mladší dorostenky M sk.D
13.12. 14:00
AVD029
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
28.9. 13:45
AVD004
Olomouc - SKH Velká n.V.
24 : 16
2.liga mladší dorostenky M
15.2. 10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
25 : 15
1.2. 16:45
AVF002
Sokol Poruba B - Bohunice
30 : 16
MSL muži
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
5.10. 14:00
NA019
Nový Jičín - Krmelín
27 : 35
MSL starší žáci SKUPINA A
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
MSL mladší žáci SKUPINA A
20.9. 09:00
NC005
F.-Místek A - Karviná A
39 : 30
MSL starší žáci SKUPINA B
20.9. 12:45
ND005
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
MSL mladší žáci SKUPINA B
20.9. 11:30
NE005
F.-Místek B - Karviná C
46 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
nezadáno
NJ025
HC Ostrava - Ostrava-Zábřeh
22 : 34
Moravská liga
26.4. 12:30
OB087
Bystřice p.H. - Bohunice
30 : 33
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.