Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
2.liga ženy M-B
3.5. 16:00
ATB044
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
1.liga starší dorostenky
17.5. 15:30
AU052
Olomouc - Písek
44 : 34
2.liga starší dorostenky M
21.3. 16:30
AUF025
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
14.3. 19:00
AUF043
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
15 : 27
1.liga mladší dorostenky
17.5. 12:00
AV052
Olomouc - Háje
30 : 17
22.3. 13:45
AV025
Olomouc - Slavia
21 : 18
1.2. 15:00
AV002
Poruba - DHC Plzeň
20 : 18
Liga mladší dorostenky M sk.D
13.12. 14:00
AVD029
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
28.9. 13:45
AVD004
Olomouc - SKH Velká n.V.
24 : 16
2.liga mladší dorostenky M
15.2. 10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
25 : 15
1.2. 16:45
AVF002
Sokol Poruba B - Bohunice
30 : 16
MSL muži
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
5.10. 14:00
NA019
Nový Jičín - Krmelín
27 : 35
MSL starší žáci SKUPINA A
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
MSL mladší žáci SKUPINA A
20.9. 09:00
NC005
F.-Místek A - Karviná A
39 : 30
MSL starší žáci SKUPINA B
20.9. 12:45
ND005
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
MSL mladší žáci SKUPINA B
20.9. 11:30
NE005
F.-Místek B - Karviná C
46 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
nezadáno
NJ025
HC Ostrava - Ostrava-Zábřeh
22 : 34
Moravská liga
26.4. 12:30
OB087
Bystřice p.H. - Bohunice
30 : 33
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.