Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
2.liga ženy M-B
3.5. 16:00
ATB044
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
1.liga starší dorostenky
17.5. 15:30
AU052
Olomouc - Písek
44 : 34
2.liga starší dorostenky M
21.3. 16:30
AUF025
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
14.3. 19:00
AUF043
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
15 : 27
1.liga mladší dorostenky
17.5. 12:00
AV052
Olomouc - Háje
30 : 17
22.3. 13:45
AV025
Olomouc - Slavia
21 : 18
1.2. 15:00
AV002
Poruba - DHC Plzeň
20 : 18
Liga mladší dorostenky M sk.D
13.12. 14:00
AVD029
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
28.9. 13:45
AVD004
Olomouc - SKH Velká n.V.
24 : 16
2.liga mladší dorostenky M
15.2. 10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
25 : 15
1.2. 16:45
AVF002
Sokol Poruba B - Bohunice
30 : 16
MSL muži
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
5.10. 14:00
NA019
Nový Jičín - Krmelín
27 : 35
MSL starší žáci SKUPINA A
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
MSL mladší žáci SKUPINA A
20.9. 09:00
NC005
F.-Místek A - Karviná A
39 : 30
MSL starší žáci SKUPINA B
20.9. 12:45
ND005
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
MSL mladší žáci SKUPINA B
20.9. 11:30
NE005
F.-Místek B - Karviná C
46 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
nezadáno
NJ025
HC Ostrava - Ostrava-Zábřeh
22 : 34
Moravská liga
26.4. 12:30
OB087
Bystřice p.H. - Bohunice
30 : 33
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga - Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
video
online
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
24 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
video
online
KP Brno - Cement Hranice
29 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
video
online
KP Brno - Cement Hranice
5.4. 10:30
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
5.4. 17:00
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
5.4. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
8.4. 18:00
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
8.4. 18:00
video
online
Cement Hranice - KP Brno
8.4. 18:00
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
8.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.