Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
7.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
34 : 27
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 18:00
AB048
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
25 : 21
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
2.liga muži JM
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
4.10. 15:00
AE017
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
2.liga muži SM
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 10:00
AF110
Polanka - SKP F-M B
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
L.Zubří - Polanka
29 : 34
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
15.11. 16:00
AG048
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
38 : 27
2.liga starší dorostenci M
1.3. 09:00
AI082
Zlín - Přerov
34 : 27
28.2. 12:00
AI081
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
9.11. 14:00
AI042
Polanka - Zlín
24 : 31
4.10. 13:00
AI017
Sokol II.Prostějov - Polanka
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.4. 13:00
AJ120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
28.3. 14:00
AJ105
Karviná - Strakonice
40 : 21
1.3. 11:00
AJ082
Zlín - D.Králové
23 : 24
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 12:00
AL110
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
8.3. 10:30
AL086
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
25 : 29
6.11. 19:00
AL042
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
4.10. 17:00
AL017
Sokol II.Prostějov - DTJ Polanka
17 : 41
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
1.2. 13:00
AR096
Poruba B - J.Hradec
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
Dukla Praha - Gumárny Zubří
26 : 25
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.