Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
2.liga ženy M-B
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
2.liga ženy M jih
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
1.liga starší dorostenky
17.5. 15:30
AU052
Olomouc - Písek
44 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
3.12. 18:00
AUC049
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
23.11. 12:30
AUC033
HK Veselí n.M. - Olomouc
32 : 38
2.liga starší dorostenky M
21.3. 16:30
AUF025
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
14.3. 19:00
AUF043
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
15 : 27
1.liga mladší dorostenky
17.5. 12:00
AV052
Olomouc - Háje
30 : 17
22.3. 13:45
AV025
Olomouc - Slavia
21 : 18
1.2. 15:00
AV002
Poruba - DHC Plzeň
20 : 18
Liga mladší dorostenky M sk.D
13.12. 14:00
AVD029
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
28.9. 13:45
AVD004
Olomouc - SKH Velká n.V.
24 : 16
2.liga mladší dorostenky M
15.2. 10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
25 : 15
1.2. 16:45
AVF002
Sokol Poruba B - Bohunice
30 : 16
LOLK muži
11.4. 14:00
OA052
Uh.Hradiště - Uničov A
25 : 32
2.11. 09:30
OA041
Uh.Hradiště - Tatran Litovel B
31 : 29
19.10. 14:00
OA031
Veselá - Tatran Litovel B
22 : 24
19.10. 10:30
OA033
Holešov - Droždín
28 : 31
27.9. 11:00
OA017
Val.Meziříčí - Holešov
27 : 35
21.9. 14:00
OA013
Veselá - Dřevohostice
24 : 18
21.9. 10:30
OA015
Holešov - Uničov A
26 : 21
ZL starší žáci
20.5. 16:00
ZC074
Vsetín - Zubří B
27 : 27
11.4. 12:00
ZC051
Uherské Hradiště - Zubří B
32 : 18
29.3. 09:15
ZC046
Zubří B - Vsetín
16 : 31
29.3. 08:00
ZC047
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
23.11. 10:00
ZC042
Uherské Hradiště - Napajedla
20 : 20
22.11. 08:30
ZC043
Vsetín - Zubří A
18 : 55
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.