Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
7.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
34 : 27
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 18:00
AB048
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
25 : 21
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
2.liga muži JM
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
4.10. 15:00
AE017
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
2.liga muži SM
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 10:00
AF110
Polanka - SKP F-M B
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
L.Zubří - Polanka
29 : 34
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
15.11. 16:00
AG048
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
38 : 27
2.liga starší dorostenci M
1.3. 09:00
AI082
Zlín - Přerov
34 : 27
28.2. 12:00
AI081
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
9.11. 14:00
AI042
Polanka - Zlín
24 : 31
4.10. 13:00
AI017
Sokol II.Prostějov - Polanka
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.4. 13:00
AJ120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
28.3. 14:00
AJ105
Karviná - Strakonice
40 : 21
1.3. 11:00
AJ082
Zlín - D.Králové
23 : 24
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 12:00
AL110
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
8.3. 10:30
AL086
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
25 : 29
6.11. 19:00
AL042
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
4.10. 17:00
AL017
Sokol II.Prostějov - DTJ Polanka
17 : 41
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
1.2. 13:00
AR096
Poruba B - J.Hradec
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-2.kolo - výsledky
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.