Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
2.liga ženy M-B
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
2.liga ženy M jih
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
1.liga starší dorostenky
17.5. 15:30
AU052
Olomouc - Písek
44 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
3.12. 18:00
AUC049
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
23.11. 12:30
AUC033
HK Veselí n.M. - Olomouc
32 : 38
2.liga starší dorostenky M
21.3. 16:30
AUF025
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
14.3. 19:00
AUF043
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
15 : 27
1.liga mladší dorostenky
17.5. 12:00
AV052
Olomouc - Háje
30 : 17
22.3. 13:45
AV025
Olomouc - Slavia
21 : 18
1.2. 15:00
AV002
Poruba - DHC Plzeň
20 : 18
Liga mladší dorostenky M sk.D
13.12. 14:00
AVD029
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
28.9. 13:45
AVD004
Olomouc - SKH Velká n.V.
24 : 16
2.liga mladší dorostenky M
15.2. 10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
25 : 15
1.2. 16:45
AVF002
Sokol Poruba B - Bohunice
30 : 16
LOLK muži
11.4. 14:00
OA052
Uh.Hradiště - Uničov A
25 : 32
2.11. 09:30
OA041
Uh.Hradiště - Tatran Litovel B
31 : 29
19.10. 14:00
OA031
Veselá - Tatran Litovel B
22 : 24
19.10. 10:30
OA033
Holešov - Droždín
28 : 31
27.9. 11:00
OA017
Val.Meziříčí - Holešov
27 : 35
21.9. 14:00
OA013
Veselá - Dřevohostice
24 : 18
21.9. 10:30
OA015
Holešov - Uničov A
26 : 21
ZL starší žáci
20.5. 16:00
ZC074
Vsetín - Zubří B
27 : 27
11.4. 12:00
ZC051
Uherské Hradiště - Zubří B
32 : 18
29.3. 09:15
ZC046
Zubří B - Vsetín
16 : 31
29.3. 08:00
ZC047
Zubří A - Uherské Hradiště
42 : 18
23.11. 10:00
ZC042
Uherské Hradiště - Napajedla
20 : 20
22.11. 08:30
ZC043
Vsetín - Zubří A
18 : 55
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.