Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
25.10. 18:00
AC032
Třeboň - Košutka
26 : 25
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
18.10. 17:00
AC030
Košutka - Milevsko
38 : 18
5.10. 17:00
AC014
Chodov B - Bohemians
29 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
5.12. 19:00
AG064
Talent Plzeň - HK Lovosice
27 : 29
22.11. 14:00
AG052
Dukla - Karviná
29 : 22
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.