Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
11.10. 15:30
AC020
Milevsko - S.Vršovice
15 : 29
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 10:00
AO173
Loko Louny - V. Bystřice
29 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.5. 14:55
AP288
J.Hradec - Hodonín A
18 : 19
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 11:15
AP284
S.Vršovice - J.Hradec
14 : 19
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.