Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
10.5. 17:00
AF132
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
12.4. 17:00
AF112
L.Zubří - Rožnov p.R.
30 : 37
15.2. 13:00
AF068
SKP F-M B - Rožnov p.R.
32 : 27
13.12. 16:00
AF057
Rožnov p.R. - Polanka
28 : 30
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
9.11. 17:00
AF040
L.Zubří - Zubří B
22 : 35
26.10. 13:00
AF033
SKP F-M B - L.Zubří
29 : 23
12.10. 17:00
AF023
Zubří B - V. Bystřice
33 : 29
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
1.liga starší dorostenci
25.4. 13:00
AG132
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
15.2. 11:00
AG068
Frýdek-Místek - Karviná
19 : 20
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 13:00
AG051
Kopřivnice - HK Lovosice
21 : 33
26.10. 17:00
AG033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 25
12.10. 15:00
AG023
Zubří - Sokol Nové Veselí
28 : 28
2.liga starší dorostenci M
1.3. 09:00
AI082
Zlín - Přerov
34 : 27
13.12. 14:00
AI057
Rožnov p.R. - Polanka
23 : 18
1.liga mladší dorostenci
25.4. 15:00
AJ132
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
1.3. 11:00
AJ082
Zlín - D.Králové
23 : 24
15.2. 09:00
AJ068
Frýdek-Místek - Karviná
32 : 43
30.11. 14:00
AJ056
Zubří - Zlín
40 : 26
23.11. 15:00
AJ051
Kopřivnice - HK Lovosice
28 : 33
26.10. 15:00
AJ033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 37
12.10. 13:00
AJ023
Zubří - Sokol Nové Veselí
28 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
13.12. 12:00
AL057
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
23 : 24
6.12. 10:00
AL065
Ostrava - Rožnov p.R.
28 : 20
2.liga ženy M-A
28.2. 13:00
ATA020
Karviná - HK Ivančice
23 : 18
2.liga ženy M jih
28.9. 16:00
ATC006
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
video
online
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
video
online
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
video
online
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.