Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži
Baráž o 1.ligu muži E-F
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 11:00
AA155
Ronal Jičín - Sokol Přerov
34 : 22
28.2. 17:00
AA117
Tatran Litovel - Sokol Přerov
37 : 21
30.11. 10:30
AA073
Sokol Přerov - M.A.T. Plzeň
19 : 30
1.liga muži
26.4. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
33 : 29
22.3. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Bohunice
32 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
9.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Olomouc
34 : 22
2.liga muži SM
9.5. 11:30
AF128
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
15.3. 10:00
AF096
Polanka - Šumperk
29 : 26
28.9. 10:00
AF009
Polanka - Hlučín
34 : 21
1.liga starší dorostenci
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
2.liga starší dorostenci M
15.3. 14:00
AI096
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
34 : 19
7.12. 14:00
AI066
Olomouc - HK Ivančice
24 : 36
1.liga mladší dorostenci
25.4. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
24 : 31
8.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Plzeň
36 : 31
15.2. 15:00
AJ072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 21
2.liga mladší dorostenci M
15.3. 12:00
AL096
DTJ Polanka - Třinec
35 : 13
28.9. 12:00
AL009
DTJ Polanka - KP Brno
36 : 28
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM056
Polanka - Cement Hranice
23 : 32
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:15
AP010
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
17.1. 15:20
AP009
S.Vršovice - Háje
31 : 22
17.1. 12:35
AP006
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
17.1. 11:40
AP005
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
17.1. 08:55
AP002
Havl. Brod A - S.Vršovice
20 : 18
1.liga ženy
1.5. 13:00
AR168
Otrokovice - Most B
24 : 22
25.4. 16:30
AR157
Poruba B - S.Vršovice
25 : 16
8.2. 15:00
AR102
Kunovice - J.Hradec
29 : 26
24.1. 15:30
AR111
Poruba B - Slavia B
25 : 25
20.12. 15:00
AR088
Poruba B - Kobylisy
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži C-D - výsledky
video
online
Starý Plzenec - Praha 4
17.5. 00:00
video
online
Praha 4 - Starý Plzenec
17.5. 00:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.