Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 11:00
AA155
Ronal Jičín - Sokol Přerov
34 : 22
28.2. 17:00
AA117
Tatran Litovel - Sokol Přerov
37 : 21
30.11. 10:30
AA073
Sokol Přerov - M.A.T. Plzeň
19 : 30
1.liga muži
26.4. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
33 : 29
22.3. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Bohunice
32 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
9.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Olomouc
34 : 22
2.liga muži SM
9.5. 11:30
AF128
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
15.3. 10:00
AF096
Polanka - Šumperk
29 : 26
28.9. 10:00
AF009
Polanka - Hlučín
34 : 21
1.liga starší dorostenci
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
2.liga starší dorostenci M
15.3. 14:00
AI096
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
34 : 19
7.12. 14:00
AI066
Olomouc - HK Ivančice
24 : 36
1.liga mladší dorostenci
25.4. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
24 : 31
8.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Plzeň
36 : 31
15.2. 15:00
AJ072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 21
2.liga mladší dorostenci M
15.3. 12:00
AL096
DTJ Polanka - Třinec
35 : 13
28.9. 12:00
AL009
DTJ Polanka - KP Brno
36 : 28
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM056
Polanka - Cement Hranice
23 : 32
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:15
AP010
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
17.1. 15:20
AP009
S.Vršovice - Háje
31 : 22
17.1. 12:35
AP006
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
17.1. 11:40
AP005
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
17.1. 08:55
AP002
Havl. Brod A - S.Vršovice
20 : 18
1.liga ženy
1.5. 13:00
AR168
Otrokovice - Most B
24 : 22
25.4. 16:30
AR157
Poruba B - S.Vršovice
25 : 16
8.2. 15:00
AR102
Kunovice - J.Hradec
29 : 26
24.1. 15:30
AR111
Poruba B - Slavia B
25 : 25
20.12. 15:00
AR088
Poruba B - Kobylisy
23 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
25 : 27
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.