Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.4.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
28.2. 17:00
AB080
Náchod - Chodov
26 : 25
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
4.10. 18:00
AB016
Dvůr Králové - Bohunice
21 : 21
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
2.liga muži SVČ
25.4. 15:00
AD121
Ml. Boleslav - Jablonec
23 : 20
11.4. 17:00
AD111
TJ Sokol Bělá - Praha 4
21 : 39
22.2. 14:00
AD073
Slavia - Jablonec
25 : 16
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
35 : 27
2.liga starší dorostenci Č
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
1.liga mladší dorostenci
9.5. 15:00
AJ128
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
30 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 15:00
AK111
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
28 : 26
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM013
Turnov - Jablonec
21 : 18
1.liga ženy
12.4. 13:00
AR154
Most B - Kunovice
18 : 24
22.2. 12:00
AR115
Slavia B - Kunovice
39 : 20
8.2. 16:30
AR103
Kobylisy - Most B
29 : 20
14.12. 18:00
AR079
S.Vršovice - Most B
20 : 33
9.11. 15:00
AR046
Slavia B - S.Vršovice
34 : 22
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
2.liga ženy Č
15.11. 17:30
AS045
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
1.liga starší dorostenky
12.4. 15:30
AU036
DHK Baník Most - HK Veselí n.M.
16 : 23
21.2. 14:30
AU013
Slavia - Zlín
26 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 13:00
AUB019
Slavia - Sokol V. Meziříčí
36 : 19
5.10. 15:00
AUB008
Kobylisy - Písek
33 : 30
2.liga starší dorostenky Č
8.2. 14:30
AUE008
Kobylisy - Astra Praha
28 : 20
1.liga mladší dorostenky
21.2. 12:30
AV013
Slavia - Zlín
17 : 26
8.2. 12:30
AV008
Kobylisy - Poruba
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.