Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.4.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
28.2. 17:00
AB080
Náchod - Chodov
26 : 25
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
4.10. 18:00
AB016
Dvůr Králové - Bohunice
21 : 21
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
2.liga muži SVČ
25.4. 15:00
AD121
Ml. Boleslav - Jablonec
23 : 20
11.4. 17:00
AD111
TJ Sokol Bělá - Praha 4
21 : 39
22.2. 14:00
AD073
Slavia - Jablonec
25 : 16
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
35 : 27
2.liga starší dorostenci Č
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
1.liga mladší dorostenci
9.5. 15:00
AJ128
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
30 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 15:00
AK111
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
28 : 26
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM013
Turnov - Jablonec
21 : 18
1.liga ženy
12.4. 13:00
AR154
Most B - Kunovice
18 : 24
22.2. 12:00
AR115
Slavia B - Kunovice
39 : 20
8.2. 16:30
AR103
Kobylisy - Most B
29 : 20
14.12. 18:00
AR079
S.Vršovice - Most B
20 : 33
9.11. 15:00
AR046
Slavia B - S.Vršovice
34 : 22
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
2.liga ženy Č
15.11. 17:30
AS045
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
1.liga starší dorostenky
12.4. 15:30
AU036
DHK Baník Most - HK Veselí n.M.
16 : 23
21.2. 14:30
AU013
Slavia - Zlín
26 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 13:00
AUB019
Slavia - Sokol V. Meziříčí
36 : 19
5.10. 15:00
AUB008
Kobylisy - Písek
33 : 30
2.liga starší dorostenky Č
8.2. 14:30
AUE008
Kobylisy - Astra Praha
28 : 20
1.liga mladší dorostenky
21.2. 12:30
AV013
Slavia - Zlín
17 : 26
8.2. 12:30
AV008
Kobylisy - Poruba
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 9-10 - výsledky
video
online
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
video
online
Ronal Jičín - HC Zlín
27 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.