Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
2.liga starší dorostenci M
1.5. 10:00
AI101
Přerov - Rožnov p.R.
25 : 28
7.12. 18:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
42 : 28
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
2.liga mladší dorostenci M
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
14.2. 18:00
AR108
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
24.1. 15:30
AR111
Poruba B - Slavia B
25 : 25
13.12. 13:00
AR081
Poruba B - HC Plzeň
28 : 31
6.12. 14:00
AR076
Kunovice - S.Vršovice
29 : 24
29.11. 18:00
AR065
Otrokovice - Kunovice
36 : 31
16.11. 15:30
AR050
Olomouc B - Kunovice
32 : 30
19.10. 14:30
AR024
Kunovice - Slavia B
27 : 19
2.liga ženy Č
21.3. 11:00
AS091
Loko Cheb - Astra
26 : 33
1.liga starší dorostenky
1.5. 13:00
AU041
Zlín - Slavia
30 : 24
7.2. 13:00
AU006
Zlín - Olomouc
20 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
13.12. 11:00
AUC047
Poruba - HK Veselí n.M.
39 : 38
6.12. 17:30
AUC044
HK Hodonín - Zlín
16 : 30
5.12. 18:00
AUC042
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 18
29.11. 16:00
AUC039
TJ Jiskra Otrokovice - HC Ostrava
29 : 15
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AV041
Zlín - Slavia
24 : 28
7.2. 15:00
AV006
Zlín - Olomouc
23 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.D
16.11. 13:45
AVD022
Olomouc - Zlín
31 : 41
W.H.I.L.
16.5. 17:30
AW158
Zora Olomouc - Slavia Praha
27 : 28
8.5. 18:00
AW151
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
25 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.