Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
25.4. 17:30
AF121
SKP F-M B - Hranice B
26 : 24
22.3. 17:30
AF101
Hlučín - Rožnov p.R.
24 : 38
7.3. 16:00
AF087
MHK Karviná - Ostrava
22 : 30
22.2. 10:00
AF078
Rožnov p.R. - Zubří B
33 : 28
15.2. 10:00
AF070
Polanka - V. Bystřice
25 : 23
6.12. 16:00
AF061
MHK Karviná - Hranice B
24 : 23
23.11. 10:00
AF053
Polanka - Zubří B
35 : 29
9.11. 18:00
AF038
Hlučín - Vsetín
26 : 22
18.10. 14:45
AF025
Vsetín - Hranice B
29 : 23
5.10. 10:00
AF013
Rožnov p.R. - Hranice B
24 : 18
21.9. 17:00
AF005
Hlučín - Šumperk
28 : 33
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG121
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 29
26.10. 17:00
AG035
Karviná - Handball KP Brno
32 : 27
2.liga starší dorostenci M
21.2. 14:00
AI078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
25 : 26
15.2. 14:00
AI070
Polanka - V. Bystřice
38 : 24
23.11. 14:00
AI053
Polanka - HK Ivančice
20 : 32
18.10. 12:45
AI025
Vsetín - Litovel
24 : 28
4.10. 14:00
AI013
Rožnov p.R. - Litovel
27 : 28
1.liga mladší dorostenci
23.4. 17:00
AJ121
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 30
26.10. 15:00
AJ035
Karviná - D.Králové
42 : 27
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 15:00
AL111
Třinec - HK Ivančice
27 : 41
21.2. 12:00
AL078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
27 : 32
15.2. 12:00
AL070
DTJ Polanka - V. Bystřice
22 : 34
23.11. 12:00
AL053
DTJ Polanka - HK Ivančice
36 : 25
4.10. 12:00
AL013
Rožnov p.R. - Litovel
26 : 23
Český pohár žen
14.9. 15:00
AN018
Karviná - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žáků
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 15:00
AO108
Zubří A - Jičín
24 : 16
1.3. 13:00
AO106
Strakonice - Zubří A
17 : 30
1.3. 11:00
AO104
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.