Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE130
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
15.3. 10:30
AE096
Hustopeče - Napajedla
27 : 29
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
30.11. 10:30
AE055
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 27
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
2.liga muži SM
19.4. 18:30
AF117
Vsetín - L.Zubří
27 : 30
12.10. 12:00
AF019
Hranice B - Šumperk
30 : 21
2.liga starší dorostenci M
19.4. 16:30
AI117
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
28.3. 15:00
AI103
Litovel - V. Bystřice
36 : 24
6.12. 18:00
AI063
Slavia Fatra Napajedla - V. Bystřice
28 : 39
8.11. 10:30
AI038
Přerov - Vsetín
27 : 33
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL103
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
Český pohár mužů
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
2.liga ženy M jih
9.11. 11:00
ATC019
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
31 : 25
Liga starší dorostenky M sk.C
15.11. 12:30
AUC032
HK Veselí n.M. - HC Ostrava
47 : 15
Liga mladší dorostenky M sk.C
9.11. 14:30
AVC019
HK Ivančice - DHK Zora Olomouc B
34 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
9.11. 09:00
LG019
Ivančice - Veselí n.M.
26 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
29.11. 13:00
LH057
SHC Maloměřice - Hustopeče
16 : 20
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.11. 13:00
LJ019
Ivančice - Újezd u Brna
21 : 9
LOLK muži
13.9. 11:30
OA006
Tatran Litovel B - Holešov
34 : 28
Moravská liga
30.5. 14:30
OB119
Žeravice - Hustopeče
22 : 10
10.5. 12:30
OB097
Hustopeče - DTJ Polanka B
15 : 30
15.3. 09:00
OB110
Hustopeče - Handball 99
25 : 29
LOLK starší žáci
12.10. 09:00
OC030
Hranice - V. Bystřice
20 : 44
20.9. 12:00
OC013
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 28
13.9. 10:00
OC006
Litovel - STM Olomouc
21 : 31
LOLK mladší žáci
12.10. 10:30
OD024
Hranice - V. Bystřice
17 : 27
20.9. 10:30
OD011
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
22 : 9
13.9. 09:00
OD005
Litovel - STM Olomouc 2002
8 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.