Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.2. 18:45
AA112
Sokol Přerov - Gumárny Zubří
24 : 39
1.liga muži
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE130
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
3.5. 15:00
AE131
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
29.11. 17:00
AE056
Ivančice - Bohunice B
35 : 20
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
18.10. 19:00
AE027
Brno B - Ivančice
30 : 26
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
1.liga starší dorostenci
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
18.10. 14:30
AG027
Handball KP Brno - Zubří
27 : 38
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
11.4. 11:00
AI114
Přerov - V. Bystřice
35 : 27
29.11. 15:00
AI056
HK Ivančice - Zlín
35 : 25
4.10. 15:30
AI015
V. Bystřice - Olomouc
25 : 21
1.liga mladší dorostenci
29.3. 13:00
AJ103
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 29
7.12. 15:00
AJ062
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
29.11. 13:00
AL056
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.