Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.2. 18:45
AA112
Sokol Přerov - Gumárny Zubří
24 : 39
1.liga muži
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE130
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
3.5. 15:00
AE131
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
29.11. 17:00
AE056
Ivančice - Bohunice B
35 : 20
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
18.10. 19:00
AE027
Brno B - Ivančice
30 : 26
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
1.liga starší dorostenci
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
18.10. 14:30
AG027
Handball KP Brno - Zubří
27 : 38
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
11.4. 11:00
AI114
Přerov - V. Bystřice
35 : 27
29.11. 15:00
AI056
HK Ivančice - Zlín
35 : 25
4.10. 15:30
AI015
V. Bystřice - Olomouc
25 : 21
1.liga mladší dorostenci
29.3. 13:00
AJ103
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 29
7.12. 15:00
AJ062
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
29.11. 13:00
AL056
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga -Play-off 1-4 - výsledky
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 24
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
19.4. 10:05
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
22.4. 18:00
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
22 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.