Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
8.11. 12:30
AL038
KP Brno - Sokol Juliánov
35 : 28
18.10. 12:30
AL027
KP Brno - HK Ivančice
35 : 35
4.10. 13:30
AL015
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM069
Sokol Nové Veselí - KP Brno
26 : 35
19.11. 18:15
AM064
Šumperk - Gumárny Zubří
12 : 38
12.9. 18:30
AM049
Šumperk - V. Bystřice
31 : 30
Český pohár žen
14.9. 17:00
AN019
Olomouc - Bohunice
24 : 23
1.liga ženy
25.4. 11:00
AR159
H.Brod - HC Plzeň
22 : 29
11.4. 17:00
AR153
Otrokovice - Poruba B
34 : 27
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
6.12. 16:00
AR073
H.Brod - Kobylisy
25 : 27
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF034
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
17 : 23
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
W.H.I.L.
23.11. 18:00
AW050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
51 : 13
Jihomoravská liga mužů
18.4. 12:00
LA116
SK Kuřim B - Sokolnice
21 : 35
Jihomoravská liga st. žáků
29.11. 11:15
LF056
Ivančice - Bohunice
30 : 25
28.9. 12:30
LF009
Hustopeče - KP Brno
30 : 29
Jihomoravská liga ml. žáků
28.9. 09:00
LH009
Hustopeče - KP Brno
6 : 22
LOLK muži
2.11. 10:30
OA045
Dřevohostice - Žeravice
19 : 17
Moravská liga
10.5. 12:30
OB097
Hustopeče - DTJ Polanka B
15 : 30
3.5. 17:00
OB095
Bohunice - TJ Šumperk
36 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga - Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
video
online
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
24 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
video
online
KP Brno - Cement Hranice
29 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
video
online
KP Brno - Cement Hranice
5.4. 10:30
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
5.4. 17:00
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
5.4. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
8.4. 18:00
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
8.4. 18:00
video
online
Cement Hranice - KP Brno
8.4. 18:00
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
8.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.