Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
2.liga muži SM
28.3. 16:00
AF107
SKP F-M B - Šumperk
26 : 39
8.3. 17:30
AF088
Hlučín - SKP F-M B
17 : 33
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
7.12. 10:00
AF064
Polanka - Vsetín
29 : 22
30.11. 17:00
AF060
Hlučín - MHK Karviná
23 : 24
15.11. 16:00
AF046
Rožnov p.R. - L.Zubří
26 : 26
26.10. 17:00
AF034
Zubří B - MHK Karviná
27 : 21
5.10. 17:00
AF018
L.Zubří - Šumperk
24 : 28
1.liga starší dorostenci
28.3. 12:00
AG107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 28
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
2.liga starší dorostenci M
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
7.12. 14:00
AI064
Polanka - Vsetín
27 : 21
15.11. 14:00
AI046
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
34 : 27
1.liga mladší dorostenci
28.3. 14:00
AJ107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 34
9.11. 13:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
23 : 41
26.10. 15:00
AJ034
Zubří - Strakonice
34 : 16
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 13:00
AL069
Ostrava - Sokol Juliánov
40 : 29
7.12. 12:00
AL064
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
30 : 22
15.11. 12:00
AL046
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
36 : 16
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
2.liga ženy M-sever
22.11. 11:00
ATD025
Karviná - Olomouc
30 : 20
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
19.10. 16:00
ATD011
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
12.10. 13:30
ATD003
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.