Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 15:00
AB117
Chodov - Kopřivnice
31 : 30
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 15:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
23.11. 16:30
AB053
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
19.10. 16:30
AB026
Sokol Nové Veselí - Karviná B
32 : 25
4.10. 18:00
AB017
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
2 liga muži JZČ
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
30.11. 17:00
AC059
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
18.10. 17:00
AC030
Košutka - Milevsko
38 : 18
1.liga starší dorostenci
19.10. 14:30
AG026
Sokol Nové Veselí - Karviná
27 : 18
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
20.3. 19:00
AH078
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
33 : 30
30.11. 15:00
AH059
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 23
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
1.liga mladší dorostenci
1.3. 13:00
AJ083
Talent Plzeň - Strakonice
31 : 24
19.10. 12:30
AJ026
Sokol Nové Veselí - Karviná
24 : 25
4.10. 16:00
AJ017
Strakonice - Talent Plzeň
23 : 23
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
D. Cerekev - Zruč n.S.
21 : 30
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN028
J.Hradec - Kobylisy
23 : 20
13.9. 17:15
AN013
Strakonice - Č.Budějovice
20 : 18
Žákovská liga starších žáků
22.3. 14:00
AO177
Strakonice - Kutná Hora
22 : 21
22.3. 13:00
AO176
V. Bystřice - STM Olomouc
21 : 20
22.3. 11:00
AO174
Strakonice - STM Olomouc
20 : 20
22.3. 09:00
AO172
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
22.3. 08:00
AO171
V. Bystřice - Strakonice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
3.5. 16:45
AP290
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 13:05
AP286
Žirovnice - J.Hradec
9 : 17
3.5. 10:20
AP283
Hodonín A - Žirovnice
21 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.