Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 08:30
AP281
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 14:00
AP236
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
11.4. 13:00
AP235
Karviná - Poruba
17 : 17
11.4. 11:00
AP233
Poruba - Písek
12 : 31
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
8.2. 14:00
AP055
Slavia - Otrokovice
16 : 20
8.2. 12:25
AP054
Háje - Slavia
13 : 14
8.2. 09:55
AP052
Otrokovice - Háje
16 : 19
8.2. 09:00
AP051
Žirovnice - Slavia
11 : 14
1.liga ženy
10.5. 11:00
AR174
H.Brod - J.Hradec
34 : 16
1.5. 11:00
AR164
Kobylisy - H.Brod
25 : 29
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
21.2. 14:00
AR116
Č.Budějovice - Most B
36 : 23
15.11. 16:15
AR053
S.Vršovice - H.Brod
20 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
20.9. 18:00
AR005
J.Hradec - Poruba B
31 : 13
2.liga ženy Č
1.5. 13:00
AS116
Kobylisy B - Strakonice
20 : 22
1.liga starší dorostenky
29.3. 13:00
AU029
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
14.2. 17:00
AU010
Písek - HK Veselí n.M.
21 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
15.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - HC Plzeň
20 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 12:30
AUB021
Házená J.Hradec - Písek
21 : 31
2.11. 13:00
AUB017
H.Brod - Házená J.Hradec
32 : 28
5.10. 17:00
AUB007
Házená J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
25 : 23
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
2.liga starší dorostenky Č
23.5. 12:30
AUE053
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
2.liga starší dorostenky M
10.5. 13:00
AUF047
H.Brod - HC Ostrava
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.3. 11:00
AV029
Slavia - Kobylisy
33 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 14:30
AVA023
S.Vršovice - HC Plzeň
35 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.