Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 15:00
AB117
Chodov - Kopřivnice
31 : 30
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 15:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
23.11. 16:30
AB053
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
19.10. 16:30
AB026
Sokol Nové Veselí - Karviná B
32 : 25
4.10. 18:00
AB017
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
2 liga muži JZČ
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
30.11. 17:00
AC059
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
18.10. 17:00
AC030
Košutka - Milevsko
38 : 18
1.liga starší dorostenci
19.10. 14:30
AG026
Sokol Nové Veselí - Karviná
27 : 18
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
20.3. 19:00
AH078
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
33 : 30
30.11. 15:00
AH059
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 23
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
1.liga mladší dorostenci
1.3. 13:00
AJ083
Talent Plzeň - Strakonice
31 : 24
19.10. 12:30
AJ026
Sokol Nové Veselí - Karviná
24 : 25
4.10. 16:00
AJ017
Strakonice - Talent Plzeň
23 : 23
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
D. Cerekev - Zruč n.S.
21 : 30
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN028
J.Hradec - Kobylisy
23 : 20
13.9. 17:15
AN013
Strakonice - Č.Budějovice
20 : 18
Žákovská liga starších žáků
22.3. 14:00
AO177
Strakonice - Kutná Hora
22 : 21
22.3. 13:00
AO176
V. Bystřice - STM Olomouc
21 : 20
22.3. 11:00
AO174
Strakonice - STM Olomouc
20 : 20
22.3. 09:00
AO172
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
22.3. 08:00
AO171
V. Bystřice - Strakonice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
3.5. 16:45
AP290
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 13:05
AP286
Žirovnice - J.Hradec
9 : 17
3.5. 10:20
AP283
Hodonín A - Žirovnice
21 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.