Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 08:30
AP281
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 14:00
AP236
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
11.4. 13:00
AP235
Karviná - Poruba
17 : 17
11.4. 11:00
AP233
Poruba - Písek
12 : 31
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
8.2. 14:00
AP055
Slavia - Otrokovice
16 : 20
8.2. 12:25
AP054
Háje - Slavia
13 : 14
8.2. 09:55
AP052
Otrokovice - Háje
16 : 19
8.2. 09:00
AP051
Žirovnice - Slavia
11 : 14
1.liga ženy
10.5. 11:00
AR174
H.Brod - J.Hradec
34 : 16
1.5. 11:00
AR164
Kobylisy - H.Brod
25 : 29
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
21.2. 14:00
AR116
Č.Budějovice - Most B
36 : 23
15.11. 16:15
AR053
S.Vršovice - H.Brod
20 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
20.9. 18:00
AR005
J.Hradec - Poruba B
31 : 13
2.liga ženy Č
1.5. 13:00
AS116
Kobylisy B - Strakonice
20 : 22
1.liga starší dorostenky
29.3. 13:00
AU029
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
14.2. 17:00
AU010
Písek - HK Veselí n.M.
21 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
15.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - HC Plzeň
20 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 12:30
AUB021
Házená J.Hradec - Písek
21 : 31
2.11. 13:00
AUB017
H.Brod - Házená J.Hradec
32 : 28
5.10. 17:00
AUB007
Házená J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
25 : 23
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
2.liga starší dorostenky Č
23.5. 12:30
AUE053
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
2.liga starší dorostenky M
10.5. 13:00
AUF047
H.Brod - HC Ostrava
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.3. 11:00
AV029
Slavia - Kobylisy
33 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 14:30
AVA023
S.Vršovice - HC Plzeň
35 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.