Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 15:00
AB120
Olomouc - Bohunice
26 : 22
22.3. 17:00
AB099
Kopřivnice - Olomouc
36 : 23
14.2. 17:00
AB069
Bohunice - Chodov
24 : 24
23.11. 17:00
AB051
Kopřivnice - Chodov
44 : 19
12.10. 16:00
AB022
Olomouc - Dvůr Králové
17 : 23
28.9. 10:30
AB008
Bystřice p.H. - Strakonice
22 : 24
2.liga muži JM
6.12. 17:00
AE061
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
34 : 27
2.liga muži SM
26.4. 13:00
AF123
Polanka - Rožnov p.R.
26 : 27
29.3. 16:00
AF108
Ostrava - Polanka
29 : 21
15.3. 15:00
AF094
SKP F-M B - MHK Karviná
31 : 24
15.11. 18:00
AF047
Vsetín - MHK Karviná
24 : 31
1.liga starší dorostenci
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
21.3. 12:30
AG099
Kopřivnice - Frýdek-Místek
20 : 29
5.10. 15:00
AG018
Kopřivnice - Dukla
23 : 36
2.liga starší dorostenci M
26.4. 15:00
AI123
Polanka - Rožnov p.R.
32 : 24
19.4. 13:00
AI120
Olomouc - Zlín
16 : 29
6.12. 15:00
AI061
Sokol II.Prostějov - Litovel
29 : 23
15.11. 16:00
AI047
Vsetín - Sokol II.Prostějov
35 : 32
12.10. 14:00
AI022
Olomouc - Přerov
25 : 30
28.9. 14:00
AI010
Zlín - V. Bystřice
43 : 22
1.liga mladší dorostenci
21.3. 14:30
AJ099
Kopřivnice - Frýdek-Místek
45 : 29
15.3. 17:00
AJ094
Frýdek-Místek - Strakonice
29 : 25
5.10. 13:00
AJ018
Kopřivnice - Dukla
35 : 47
2.liga mladší dorostenci M
26.4. 17:00
AL123
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
21 : 20
29.3. 12:00
AL108
Ostrava - DTJ Polanka
32 : 26
6.12. 13:00
AL061
Sokol II.Prostějov - Litovel
25 : 38
21.9. 15:30
AL005
Třinec - KP Brno
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
12.4. 15:20
AP219
S.Vršovice - Zlín A
9 : 22
12.4. 13:30
AP217
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 15
12.4. 12:35
AP216
Zlín A - Tachov
22 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.