Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC127
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
26.4. 17:00
AC126
Sokol Kobylisy - Zruč n.S.
29 : 20
18.4. 17:00
AC116
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
29.3. 17:00
AC107
VŠ Plzeň - Košutka
18 : 18
29.3. 15:00
AC103
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
26.10. 17:30
AC033
VŠ Plzeň - S.Vršovice
17 : 25
26.10. 15:30
AC031
Starý Plzenec - Milevsko
43 : 12
18.10. 18:00
AC027
Zruč n.S. - Bohemians
30 : 38
2.liga muži SVČ
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
21.9. 16:00
AD003
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 23
1.liga starší dorostenci
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
21.9. 14:00
AG003
HK Lovosice - Ostrava
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH116
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
22.2. 17:00
AH073
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
26 : 15
1.liga mladší dorostenci
21.9. 12:00
AJ003
HK Lovosice - Zlín
35 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 16:00
AK027
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
34 : 26
Český pohár mužů
17.9. 20:30
AM035
Praha 4 - Chodov
32 : 17
1.liga starší dorostenky
10.5. 14:30
AU048
SVŠ Plzeň - Zlín
25 : 33
12.4. 16:00
AU035
Písek - SVŠ Plzeň
34 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
12.4. 18:00
AVE035
Písek - Loko Č.Budějovice
36 : 16
Přebor Prahy mužů
6.10. 20:00
BA027
Tamburello - Sparta
22 : 17
21.9. 19:30
BA014
Čambavamba - Sorry HáK
26 : 24
Přebor Prahy žen
24.11. 18:45
BB012
Mělník - Radlice
11 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.