Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC127
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
26.4. 17:00
AC126
Sokol Kobylisy - Zruč n.S.
29 : 20
18.4. 17:00
AC116
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
29.3. 17:00
AC107
VŠ Plzeň - Košutka
18 : 18
29.3. 15:00
AC103
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
26.10. 17:30
AC033
VŠ Plzeň - S.Vršovice
17 : 25
26.10. 15:30
AC031
Starý Plzenec - Milevsko
43 : 12
18.10. 18:00
AC027
Zruč n.S. - Bohemians
30 : 38
2.liga muži SVČ
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
21.9. 16:00
AD003
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 23
1.liga starší dorostenci
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
21.9. 14:00
AG003
HK Lovosice - Ostrava
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH116
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
22.2. 17:00
AH073
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
26 : 15
1.liga mladší dorostenci
21.9. 12:00
AJ003
HK Lovosice - Zlín
35 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 16:00
AK027
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
34 : 26
Český pohár mužů
17.9. 20:30
AM035
Praha 4 - Chodov
32 : 17
1.liga starší dorostenky
10.5. 14:30
AU048
SVŠ Plzeň - Zlín
25 : 33
12.4. 16:00
AU035
Písek - SVŠ Plzeň
34 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
12.4. 18:00
AVE035
Písek - Loko Č.Budějovice
36 : 16
Přebor Prahy mužů
6.10. 20:00
BA027
Tamburello - Sparta
22 : 17
21.9. 19:30
BA014
Čambavamba - Sorry HáK
26 : 24
Přebor Prahy žen
24.11. 18:45
BB012
Mělník - Radlice
11 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.