Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.4. 16:00
AA182
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
12.4. 17:00
AB112
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
2.liga muži SM
25.10. 16:00
AF036
Vsetín - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starší dorostenci
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
2.liga starší dorostenci M
25.10. 14:00
AI036
Vsetín - V. Bystřice
35 : 31
1.liga mladší dorostenci
22.2. 15:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
29 : 26
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
1.liga ženy
28.2. 16:00
AR125
Kunovice - H.Brod
22 : 19
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
2.liga ženy M-A
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
2.liga ženy M-sever
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
4.10. 12:00
AUC009
Zlín - Olomouc
23 : 22
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF033
HC Ostrava - Sokol V. Meziříčí
15 : 25
Liga mladší dorostenky M sk.D
17.11. 10:00
AVD027
Zábřeh - Zlín
14 : 31
4.10. 14:00
AVD007
Zlín - Olomouc
32 : 31
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 13:00
AVF039
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
11.2. 17:00
AVF012
Karviná - Zábřeh
31 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.