Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.4. 16:00
AA182
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
12.4. 17:00
AB112
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
2.liga muži SM
25.10. 16:00
AF036
Vsetín - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starší dorostenci
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
2.liga starší dorostenci M
25.10. 14:00
AI036
Vsetín - V. Bystřice
35 : 31
1.liga mladší dorostenci
22.2. 15:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
29 : 26
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
1.liga ženy
28.2. 16:00
AR125
Kunovice - H.Brod
22 : 19
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
2.liga ženy M-A
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
2.liga ženy M-sever
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
4.10. 12:00
AUC009
Zlín - Olomouc
23 : 22
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF033
HC Ostrava - Sokol V. Meziříčí
15 : 25
Liga mladší dorostenky M sk.D
17.11. 10:00
AVD027
Zábřeh - Zlín
14 : 31
4.10. 14:00
AVD007
Zlín - Olomouc
32 : 31
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 13:00
AVF039
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
11.2. 17:00
AVF012
Karviná - Zábřeh
31 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.