Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
14.2. 11:00
AR110
Kunovice - Č.Budějovice
27 : 23
1.2. 16:30
AR093
Otrokovice - Zlín B
31 : 28
20.12. 17:00
AR091
Otrokovice - S.Vršovice
30 : 37
19.10. 15:00
AR023
Poruba B - H.Brod
30 : 31
21.9. 17:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
32 : 23
2.liga ženy M-sever
23.11. 15:00
ATD026
L.Zubří - TJ Nový Jičín
24 : 25
1.liga starší dorostenky
16.5. 11:00
AU050
Zlín - HK Veselí n.M.
34 : 32
3.5. 15:30
AU043
Olomouc - HK Veselí n.M.
37 : 24
Liga starší dorostenky M sk.C
28.9. 11:00
AUC008
Poruba - Zlín
25 : 31
21.9. 11:00
AUC002
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
38 : 17
2.liga starší dorostenky M
1.2. 14:30
AUF004
TJ Jiskra Otrokovice - HC Ostrava
22 : 16
1.liga mladší dorostenky
16.5. 13:00
AV050
Zlín - Kobylisy
34 : 28
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 13:00
AVC011
Poruba - HK Ivančice
31 : 22
28.9. 15:00
AVC006
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 11:00
AVD011
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
20 : 23
28.9. 09:00
AVD006
Sokol Poruba B - Zlín
12 : 46
21.9. 13:00
AVD002
Zlín - Karviná
40 : 17
LOLK muži
23.5. 11:00
OA082
Val.Meziříčí - Žeravice
19 : 32
27.9. 11:00
OA017
Val.Meziříčí - Holešov
27 : 35
Moravská liga
12.4. 12:30
OB074
Bystřice p.H. - Házená Uničov
36 : 21
ZL starší žáci
7.9. 09:15
ZC002
Zubří B - Napajedla
26 : 14
ZL mladší žactvo I podzim
2.11. 08:00
ZDA037
Zubří A_ch - Zlín A_d
29 : 18
ZL mladší žactvo II podzim
18.11. 15:45
ZDB056
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
22 : 15
2.11. 09:15
ZDB045
Zubří B_ch - Val.Meziříčí
20 : 15
ZL mladší žactvo II jaro
22.3. 09:00
ZDBJ066
Zubří B_ch - Bystřice p.H. A_ch
22 : 15
ZL starší žačky
7.6. 10:15
ZE108
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
16.5. 09:00
ZE099
Zlín C - L.Zubří
18 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.