Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
14.2. 11:00
AR110
Kunovice - Č.Budějovice
27 : 23
1.2. 16:30
AR093
Otrokovice - Zlín B
31 : 28
20.12. 17:00
AR091
Otrokovice - S.Vršovice
30 : 37
19.10. 15:00
AR023
Poruba B - H.Brod
30 : 31
21.9. 17:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
32 : 23
2.liga ženy M-sever
23.11. 15:00
ATD026
L.Zubří - TJ Nový Jičín
24 : 25
1.liga starší dorostenky
16.5. 11:00
AU050
Zlín - HK Veselí n.M.
34 : 32
3.5. 15:30
AU043
Olomouc - HK Veselí n.M.
37 : 24
Liga starší dorostenky M sk.C
28.9. 11:00
AUC008
Poruba - Zlín
25 : 31
21.9. 11:00
AUC002
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
38 : 17
2.liga starší dorostenky M
1.2. 14:30
AUF004
TJ Jiskra Otrokovice - HC Ostrava
22 : 16
1.liga mladší dorostenky
16.5. 13:00
AV050
Zlín - Kobylisy
34 : 28
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 13:00
AVC011
Poruba - HK Ivančice
31 : 22
28.9. 15:00
AVC006
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 11:00
AVD011
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
20 : 23
28.9. 09:00
AVD006
Sokol Poruba B - Zlín
12 : 46
21.9. 13:00
AVD002
Zlín - Karviná
40 : 17
LOLK muži
23.5. 11:00
OA082
Val.Meziříčí - Žeravice
19 : 32
27.9. 11:00
OA017
Val.Meziříčí - Holešov
27 : 35
Moravská liga
12.4. 12:30
OB074
Bystřice p.H. - Házená Uničov
36 : 21
ZL starší žáci
7.9. 09:15
ZC002
Zubří B - Napajedla
26 : 14
ZL mladší žactvo I podzim
2.11. 08:00
ZDA037
Zubří A_ch - Zlín A_d
29 : 18
ZL mladší žactvo II podzim
18.11. 15:45
ZDB056
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
22 : 15
2.11. 09:15
ZDB045
Zubří B_ch - Val.Meziříčí
20 : 15
ZL mladší žactvo II jaro
22.3. 09:00
ZDBJ066
Zubří B_ch - Bystřice p.H. A_ch
22 : 15
ZL starší žačky
7.6. 10:15
ZE108
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
16.5. 09:00
ZE099
Zlín C - L.Zubří
18 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-2.kolo - výsledky
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.