Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
8.3. 17:00
AB086
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
2.liga muži SM
1.3. 17:00
AF081
SKP F-M B - V. Bystřice
31 : 20
1.liga starší dorostenci
1.3. 15:00
AG081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
2.liga starší dorostenci M
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
15.3. 14:00
AI094
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
15.11. 14:00
AI044
Olomouc - Polanka
26 : 22
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ118
Karviná - Dukla
30 : 38
8.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Plzeň
36 : 31
1.3. 13:00
AJ081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 33
30.11. 15:00
AJ057
Karviná - Talent Plzeň
23 : 14
4.10. 12:30
AJ013
Karviná - Jičín
25 : 26
Český pohár mužů
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Český pohár žen
6.9. 15:30
AN010
L.Zubří - Karviná
20 : 26
Žákovská liga starších žaček
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
3.5. 13:45
AR162
Olomouc B - Č.Budějovice
36 : 19
29.3. 14:00
AR142
Poruba B - Most B
28 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
25 : 27
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.