Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
8.3. 17:00
AB086
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
2.liga muži SM
1.3. 17:00
AF081
SKP F-M B - V. Bystřice
31 : 20
1.liga starší dorostenci
1.3. 15:00
AG081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
2.liga starší dorostenci M
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
15.3. 14:00
AI094
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
15.11. 14:00
AI044
Olomouc - Polanka
26 : 22
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ118
Karviná - Dukla
30 : 38
8.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Plzeň
36 : 31
1.3. 13:00
AJ081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 33
30.11. 15:00
AJ057
Karviná - Talent Plzeň
23 : 14
4.10. 12:30
AJ013
Karviná - Jičín
25 : 26
Český pohár mužů
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Český pohár žen
6.9. 15:30
AN010
L.Zubří - Karviná
20 : 26
Žákovská liga starších žaček
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
3.5. 13:45
AR162
Olomouc B - Č.Budějovice
36 : 19
29.3. 14:00
AR142
Poruba B - Most B
28 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga -Play-off 1-4 - výsledky
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 24
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
video
online
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
19.4. 10:05
video
online
A.S.A. Lovosice - KP Brno
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
22.4. 18:00
video
online
KP Brno - A.S.A. Lovosice
22 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.