Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.4. 16:00
AA182
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
12.4. 17:00
AB112
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SM
9.5. 11:30
AF128
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
29.3. 18:00
AF106
Zubří B - L.Zubří
32 : 37
25.10. 16:00
AF036
Vsetín - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starší dorostenci
29.3. 16:00
AG106
Zubří - Kopřivnice
41 : 21
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
9.11. 15:00
AG040
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 14:00
AI036
Vsetín - V. Bystřice
35 : 31
1.liga mladší dorostenci
29.3. 14:00
AJ106
Zubří - Kopřivnice
39 : 24
22.2. 15:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
29 : 26
2.liga mladší dorostenci M
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
1.liga ženy
28.2. 16:00
AR125
Kunovice - H.Brod
22 : 19
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
14.12. 13:45
AR078
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
2.liga ženy M-sever
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
14.12. 12:00
AUC045
Olomouc - HK Hodonín
44 : 27
3.12. 17:15
AUC043
HC Ostrava - Poruba
17 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.