Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
3.5. 10:30
AE083
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
37 : 26
26.4. 10:30
AE123
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
29.11. 14:30
AE060
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
17.11. 16:00
AE053
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
25.10. 17:00
AE033
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
12.10. 15:00
AE021
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
2.liga muži SM
1.3. 13:00
AF079
Hranice B - Rožnov p.R.
28 : 39
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 15:00
AL107
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
29.11. 12:30
AL060
KP Brno - Sokol II.Prostějov
33 : 29
25.10. 15:00
AL033
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM022
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:15
AP180
Karviná - Žirovnice
12 : 20
21.3. 14:25
AP178
Ivančice - Karviná
28 : 19
21.3. 12:35
AP176
DHK Pardubice A - Ivančice
17 : 30
21.3. 10:45
AP174
Žirovnice - Ivančice
13 : 23
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
18.1. 17:00
AP050
DHC Plzeň A - Otrokovice
19 : 15
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 13:00
AP046
Veselí n.M. - J.Hradec
21 : 12
18.1. 11:00
AP044
Otrokovice - J.Hradec
16 : 17
18.1. 10:00
AP043
DHC Plzeň A - Veselí n.M.
17 : 21
18.1. 08:00
AP041
Veselí n.M. - Otrokovice
19 : 13
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M jih
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
5.10. 17:00
ATC008
Bohunice - SK Velká Bystřice
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.