Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
František Koželuh
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1951
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.5. 13:30
A082
Starý Plzenec "B" - Šťáhlavy "B"
25 : 23
17.5. 17:00
A073
Košutka B - Šťáhlavy "B"
18 : 24
11.5. 19:30
A067 - loko
HC Plzeň - TJ Loko Plzeň
20 : 38
10.5. 17:00
A084
Košutka B - Bolevec M.A.T.
29 : 31
26.4. 17:00
A060
Košutka B - Rokycany
22 : 18
11.4. 16:00
A049
Rokycany - TJ Loko Plzeň
23 : 27
3.11. 18:15
A038
HC Plzeň - Rokycany
23 : 20
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
4.10. 16:00
A025
Rokycany - Starý Plzenec "B"
27 : 32
27.9. 17:00
A019
Šťáhlavy "B" - TJ Loko Plzeň
27 : 24
27.9. 13:30
A017
Starý Plzenec "B" - Košutka B
24 : 24
nezadáno
A011
HC Plzeň - VŠ Plzeň "B"
15 : 28
starší žáci
19.4. 13:40
B078
Talent A - Talent B
19 : 12
19.4. 13:00
B077
Rokycany - HC Plzeň
13 : 10
19.4. 11:40
B075
HC Plzeň - Talent B
15 : 13
19.4. 10:20
B073
Talent B - Šťáhlavy
10 : 12
22.3. 15:00
B060
Rokycany - Talent B
8 : 18
22.3. 14:20
B059
Šťáhlavy - Talent A
20 : 17
22.3. 13:00
B057
Talent B - Šťáhlavy
14 : 20
22.3. 11:40
B055
Šťáhlavy - Rokycany
10 : 10
22.3. 10:20
B053
Rokycany - Talent A
4 : 18
22.11. 14:20
B049
Rokycany - Talent B
10 : 5
22.11. 13:00
B047
Talent A - Rokycany
23 : 4
22.11. 09:00
B041
Talent B - Talent A
3 : 23
12.10. 15:00
B030
Talent B - Rokycany
15 : 6
12.10. 14:20
B029
HC Plzeň - Šťáhlavy
11 : 18
12.10. 13:00
B027
Rokycany - HC Plzeň
6 : 3
12.10. 12:20
B026
Šťáhlavy - Talent A
5 : 19
12.10. 11:00
B024
Rokycany - Talent A
1 : 26
12.10. 10:20
B023
Talent B - Šťáhlavy
9 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.