Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
18.4. 17:00
AA173
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
5.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - HC Zlín
21 : 22
2.4. 19:30
AA157
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 40
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
8.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - Tatran Litovel
32 : 28
21.12. 10:30
AA091
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
12.12. 18:30
AA086
Sokol Přerov - HC Zlín
27 : 36
6.12. 18:00
AA081
Ronal Jičín - Cement Hranice
24 : 16
8.11. 18:00
AA057
Gumárny Zubří - HC Zlín
35 : 29
5.11. 18:00
AA051
Sokol Přerov - Tatran Litovel
25 : 35
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 14:30
AA040
Sokol Přerov - Baník OKD Karviná
26 : 33
1.liga muži
11.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
28 : 23
15.2. 17:00
AB072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
2.liga muži JM
9.5. 19:00
AE128
Brno B - Telnice
34 : 30
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
27.9. 17:00
AE012
Ivančice - Maloměřice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
28.4. 19:00
AG128
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 21
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:30
AL128
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
27.9. 13:00
AL012
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
Český pohár mužů
27.11. 19:30
AM053
Bohunice - Zruč n.S.
34 : 17
17.11. 18:30
AM060
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
37 : 27
14.9. 14:00
AM048
Ivančice - Sokol Nové Veselí
24 : 38
27.8. 18:00
AM021
Tišnov - Sokol V. Meziříčí
17 : 34
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN032
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.