Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
30.11. 10:30
AE055
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 27
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
2.liga muži SM
12.10. 12:00
AF019
Hranice B - Šumperk
30 : 21
2.liga starší dorostenci M
6.12. 18:00
AI063
Slavia Fatra Napajedla - V. Bystřice
28 : 39
8.11. 10:30
AI038
Přerov - Vsetín
27 : 33
Český pohár mužů
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
30.8. 16:00
AM027
Žeravice - Maloměřice
18 : 21
Liga starší dorostenky M sk.C
15.11. 12:30
AUC032
HK Veselí n.M. - HC Ostrava
47 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
29.11. 13:00
LH057
SHC Maloměřice - Hustopeče
16 : 20
LOLK muži
13.9. 11:30
OA006
Tatran Litovel B - Holešov
34 : 28
LOLK starší žáci
9.11. 10:30
OC045
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
40 : 13
2.11. 09:30
OC037
Žeravice - Šumperk
37 : 5
18.10. 12:30
OC031
V. Bystřice - Litovel
41 : 11
12.10. 09:00
OC030
Hranice - V. Bystřice
20 : 44
27.9. 09:30
OC017
Šumperk - STM Olomouc
2 : 54
20.9. 12:00
OC013
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 28
13.9. 10:00
OC006
Litovel - STM Olomouc
21 : 31
LOLK mladší žáci
9.11. 09:00
OD038
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Uničov
17 : 12
8.11. 15:00
OD037
Litovel - Horka nad Moravou
24 : 17
1.11. 14:00
OD030
Žeravice - STM Olomouc 2002
8 : 23
18.10. 10:30
OD025
V. Bystřice - Litovel
18 : 13
12.10. 10:30
OD024
Hranice - V. Bystřice
17 : 27
20.9. 10:30
OD011
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
22 : 9
13.9. 09:00
OD005
Litovel - STM Olomouc 2002
8 : 21
LOLK mladší žactvo
1.11. 16:00
OE030
STM Olomouc 2003 - Senice na Hané
19 : 9
18.10. 09:00
OE025
Velká Bystřice B - DHK Litovel
8 : 15
ZL starší žačky
2.11. 11:00
ZE045
Žeravice - Zlín A
21 : 27
4.10. 10:15
ZE028
Zora Olomouc - ZŠ Holečkova
24 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.