Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
7.3. 16:00
AE088
Brno B - Sokol V. Meziříčí
30 : 31
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG088
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
2.liga starší dorostenci Č
22.11. 15:00
AH053
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
2.liga starší dorostenci M
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
7.3. 12:00
AL088
KP Brno - Sokol V. Meziříčí
29 : 32
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:00
AO297
HK B Most - STM Olomouc
29 : 19
2.5. 13:00
AO296
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
2.5. 10:00
AO293
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
2.5. 09:00
AO292
Zlín A - STM Olomouc
28 : 17
2.5. 08:00
AO291
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
2.liga ženy M-A
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M-B
21.2. 15:00
ATB014
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2.liga starší dorostenky M
7.2. 10:00
AUF005
Sokol V. Meziříčí - HC Ostrava
33 : 19
2.liga mladší dorostenky M
21.2. 13:00
AVF014
Bohunice - Zábřeh
29 : 23
Jihomoravská liga mužů
3.5. 10:30
LA085
Nové Bránice - Bystřice n.P.
25 : 10
28.3. 12:00
LA105
SHC Maloměřice B - Sokolnice
25 : 35
29.11. 17:00
LA058
Nové Bránice - Hostěrádky
27 : 14
16.11. 11:00
LA046
SHC Maloměřice B - H.Brod
30 : 35
12.10. 17:45
LA024
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
26 : 30
5.10. 17:30
LA015
SK Kuřim B - Újezd u Brna
31 : 38
Jihomoravská liga st. žáků
2.11. 12:30
LF064
Hustopeče - Juliánov
25 : 20
5.10. 14:00
LF015
SK Kuřim - Újezd u Brna
36 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.