Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starší dorostenky M sk.C
2.11. 10:15
AUC021
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
49 : 17
26.10. 13:00
AUC019
HK Veselí n.M. - Poruba
29 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.C
2.11. 12:00
AVC016
DHK Zora Olomouc B - Poruba
22 : 41
2.liga mladší dorostenky M
12.4. 10:15
AVF034
DHK Zora Olomouc B - Karviná
27 : 19
Jihomoravská liga st. žákyň
26.10. 09:00
LG028
Veselí n.M. - Hodonín A
28 : 22
LOLK muži
2.5. 16:00
OA068
Žeravice - Uh.Hradiště
30 : 15
26.4. 10:30
OA065
Senice - Droždín
26 : 22
28.3. 11:30
OA046
Tatran Litovel B - Žeravice
27 : 24
25.10. 10:30
OA036
Tatran Litovel B - Dřevohostice
42 : 23
11.10. 16:00
OA028
Žeravice - Holešov
28 : 20
11.10. 10:30
OA009
Dřevohostice - Senice
31 : 11
5.10. 10:30
OA025
Uničov A - Val.Meziříčí
37 : 19
Moravská liga
2.5. 14:30
OB093
Žeravice - Sokolnice
31 : 27
11.10. 14:30
OB034
Žeravice - Bystřice p.H.
28 : 27
LOLK starší žáci
19.4. 14:00
OC058
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
28 : 22
9.11. 12:15
OC044
Šumperk - Horka nad Moravou
2 : 21
11.10. 13:00
OC028
Žeravice - STM Olomouc
11 : 28
13.9. 09:30
OC008
Šumperk - V. Bystřice
3 : 59
LOLK mladší žáci
5.10. 09:00
OD020
Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
8 : 15
LOLK mladší žáci - jaro
2.5. 13:15
OG019
Žeravice - STM Olomouc 2002
19 : 17
19.4. 12:30
OG011
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
8 : 22
LOLK mladší žactvo - jaro
2.5. 12:00
OH019
Žeravice - Horka nad Moravou
26 : 9
26.4. 09:00
OH016
Senice na Hané - Zora Olomouc
14 : 19
ZL mladší žactvo I jaro
21.3. 13:00
ZDAJ002
Napajedla_ch - Otrokovice_d
24 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.