Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 10:30
AE115
Sokol Kostelec na Hané - Brno B
42 : 21
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
22.2. 18:00
AE077
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
24 : 28
29.11. 16:30
AE059
SK Kuřim - Telnice
28 : 27
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
2.liga muži SM
8.3. 10:30
AF085
Šumperk - Hranice B
25 : 23
21.2. 17:30
AF076
V. Bystřice - Ostrava
23 : 22
16.11. 10:30
AF043
Hranice B - Ostrava
21 : 24
9.11. 10:30
AF041
Šumperk - SKP F-M B
26 : 23
18.10. 17:30
AF026
V. Bystřice - Rožnov p.R.
29 : 27
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:00
AI115
Litovel - Přerov
36 : 28
21.3. 15:00
AI098
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
24 : 24
14.3. 15:00
AI091
Litovel - Vsetín
35 : 31
21.2. 15:30
AI076
V. Bystřice - Zlín
35 : 47
22.11. 16:00
AI052
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
24 : 44
15.11. 15:00
AI043
Litovel - Zlín
15 : 34
18.10. 15:30
AI026
V. Bystřice - Rožnov p.R.
30 : 34
2.liga mladší dorostenci M
14.3. 13:00
AL091
Litovel - Sokol Juliánov
35 : 33
21.2. 13:30
AL076
V. Bystřice - Ostrava
33 : 30
15.11. 13:00
AL043
Litovel - Ostrava
24 : 26
18.10. 13:30
AL026
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
Český pohár mužů
30.8. 15:00
AM029
Droždín - Šumperk
30 : 35
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:30
AO059
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
8.2. 14:30
AO057
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
8.2. 12:30
AO055
Pardubice - Náchod
21 : 17
8.2. 10:30
AO053
Náchod - V. Bystřice
16 : 20
8.2. 08:30
AO051
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
2.liga ženy M-A
17.5. 17:00
ATA052
Olomouc - DHK Pardubice
26 : 26
2.liga ženy M jih
19.10. 16:00
ATC011
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
20 : 35
2.liga ženy M-sever
28.9. 14:00
ATD004
Olomouc - L.Zubří
36 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-2.kolo - výsledky
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.