Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Eva Voláková
Mateřský klub
DHC Plzeň
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:15
A087 - hal 1
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
3.5. 17:00
A062
Košutka B - Starý Plzenec "B"
21 : 27
2.11. 15:00
A042
Košutka B - TJ Loko Plzeň
16 : 24
12.10. 17:00
A030
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
28 : 21
2.liga starší dorostenci Č
23.11. 09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly - Chodov
25 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK131
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
18.4. 15:00
AK118
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 31
29.3. 15:00
AK078
Sokol Šťáhlavy - Náchod
32 : 25
28.3. 15:00
AK105
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 21
15.11. 15:00
AK046
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
28 : 20
25.10. 15:00
AK035
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 27
20.9. 15:00
AK002
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
36 : 25
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
18.1. 09:40
AP033
Písek - Žeravice
23 : 12
2.liga ženy Č
26.4. 14:00
AS109
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
8.3. 12:00
AS090
Astra - Ústí n.L.
20 : 19
Liga starší dorostenky Č sk.B
30.11. 15:00
AUB030
Písek - H.Brod
34 : 18
2.liga starší dorostenky Č
8.3. 10:00
AUE023
Astra Praha - S.Vršovice
19 : 19
21.2. 16:30
AUE015
Kobylisy - TJ AŠ Mladá Boleslav
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
21.2. 14:30
AV015
Kobylisy - Olomouc
40 : 38
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. 13:00
AVB030
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
starší žákyně
25.4. 13:00
C036
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
25.4. 10:30
C043
DHC Plzeň A - Loko Cheb
18 : 14
mladší žákyně
31.5. 15:30
E044
DHC Plzeň A - HC Plzeň
6 : 1
31.5. 10:30
E039
DHC Plzeň B - DHC Plzeň A
7 : 8
1.5. 16:30
E036
DHC Plzeň A - Loko Cheb
10 : 5
1.5. 14:30
E034
DHC Plzeň A - Slavia VŠ Plzeň
15 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.